Pozor, pozor, nemeškajte, hodina sa práve začína!
Vitajte v "Hudobnej škole uja Doremina".

La Musica

Scenár a réžia: Peter Szőllős

Pripravili sme pre vás stretnutie so zázračným učiteľom hudby ujom Doreminom, jeho pomocníkom Heligónom a pomocníčkou Violou, ktorí Vás s radosťou prevedú svetom rôznych hudobných žánrov. Najskôr sa pripravte na hudbu inštrumentálnu a zbystrite sluch! Na vlastné prsty si zahráte na hudobných nástrojoch od výmyslu sveta a napodobníte Let čmeliaka. V opere sa stretnete s Papagenom a jeho vysnívanou Papagenou, kde vám kúzlo hudby priblíži Čarovná flauta. Zatancujete si v Labuťom jazere a vyzvŕtate sa aj pri rezkom rytme ľudovej muziky. A keď sa vám už zunuje cestovanie v čase, zaspievate si populárny hit. A samozrejme, nezabudnite si každú melódiu poriadne zapísať za uši!

Hudobno-vzdelávací projekt, ktorý je určený deťom predškolského veku a žiakom prvého stupňa základných škôl. Hudba je pre deti zdrojom radosti. Prináša im pozitívne emocionálne zážitky, podnecuje v nich tvorivosť, schopnosť improvizácie a je súčasťou vyučovacieho procesu v každej správnej škole.

Fotogaléria

La Musica, Divadelné predstavenie pre deti La Musica, Divadelné predstavenie pre deti La Musica, Divadelné predstavenie pre deti La Musica, Divadelné predstavenie pre deti La Musica, Divadelné predstavenie pre deti

Stiahnite si

Divadlo Theátrum
Peter Szőllős, Rožňavská 190, 049 21 Betliar
Mobil: 0915 943 601, e-mail: peter@divadlotheatrum.sk, divadlotheatrum@gmail.com