Pozor, pozor, nemeškajte, on-line hodina sa práve začína!
Vitajte v "On-line hudobnej škole uja Doremina".

La Musica Online

Scenár a réžia: Peter Szőllős

Milí naši diváci!

V čase, keď nám nie je umožnené stretnúť sa, prežívame ľútosť, ale môžem Vás ubezpečiť, že je to posledný riadok, v ktorom cítiť smútok.

Je tu totiž nový začiatok, ktorý je slnkom nad zatiahnutou oblohou. My, Divadlo Theátrum Rožňava, v snahe zostať s Vami v kontakte, prinášame on-line-nové spojenie prostredníctvom videí prázdninového vysielania z hudobnej školy uja Doremina La Musica pod názvom Koron a Vírus.

Verím, že nasledujúce videá Vás potešia, poučia, ale hlavne opäť rozosmejú tak, ako ste na to od nás zvyknutí. Verím, že si spomeniete, že náš vzťah je už dôvernejší, a že aj takéto mediálne stretnutie Vás rozošťastní.

Prázdninové vysielanie Koron a Vírus z hudobnej školy La Musica. Úvodná časťPrázdninové vysielanie Koron a Vírus z hudobnej školy La Musica. Časť I.Prázdninové vysielanie Koron a Vírus z hudobnej školy La Musica. Časť II.Prázdninové vysielanie Koron a Vírus z hudobnej školy La Musica. Časť III.Reportáž z tvorby hudobnej rozprávky Šarlota rozpráva príbeh o Palculienke. Časť I. SCENÁRISTAVysielanie hudobnej školy La Musica. Časť IV.

Reportáž z tvorby hudobnej rozprávky Šarlota rozpráva príbeh o Palculienke. Časť II. HUDOBNÝ SKLADATEĽZvieratkovo - časť I.

Reportáž z tvorby hudobnej rozprávky Šarlota rozpráva príbeh o Palculienke. Časť III. HERCIZvieratkovo - časť II.

Reportáž z tvorby hudobnej rozprávky Šarlota rozpráva príbeh o Palculienke. Časť IV. HELIGÓN PRETRIEDENÝZvieratkovo - časť III. + reportáž Scénografia: krajčírska dielňaZvieratkovo - Návšteva. časť IV. + reportáž Scénografia: dielňa druhá: rekvizity

Nové a nové časti nášho prázdninového vysielania budú pribúdať vždy v piatok, aby sme na ďalší nový týždeň ponúkli deťom nový zážitok z učebných osnov uja Doremina.
Dovidenia a dopočutia
Ujo Doremino

Osobné údaje

Určite vás zaujíma, ako naložíme s Vašimi osobnými údajmi. V prázdninovom vysielaní uja Doremina zadáva ujo Doremino domáce úlohy - posielať mu obrázky alebo videá na jeho adresu divadlotheatrum@gmail.com. Vaša e-mailová adresa ani celé meno nebudú nikde zverejnené. Inak je to už so samotnými obrázkami a videami. Vybrané obrázky a videá, ktoré mi pošlete, zverejním na mojej stránke www.divadlothatrum.sk, spolu s vaším krstným menom. Rovnako ich môžem zverejniť na facebook stránke Divadla Theátrum.

Preto ak si neželáte, aby bol váš obrázok, video alebo krstné meno zverejnené, výslovne a zreteľne to napíšte do mailu, v ktorom tieto obrázky alebo videá posielate.

Divadlo Theátrum
Peter Szőllős, Rožňavská 190, 049 21 Betliar
Mobil: 0915 943 601, e-mail: peter@divadlotheatrum.sk, divadlotheatrum@gmail.com